O Firmie

Ostrołęckie Centrum Kształcenia Kierowców powstało 1 listopada 2010 roku. Jego założycielem jest mgr inż. Paweł Smoliński. Ostrołęckie Centrum Kształcenia Kierowców zajmuje się profesjonalnym szkoleniem kierowców, dbając przy tym o komfort, bezpieczeństwo i skuteczność kursów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy prowadzenie szkoleń na najwyższym poziomie, doskonałą kadrę dydaktyczną oraz naukę na najnowocześniejszym sprzęcie.

Współpracujemy bardzo ściśle z Olszyńskim Centrum Kształcenia, korzystamy z bardzo dużego doświadczenia Pana mgr inż. Jana Zdziarstka jak i jego bezinteresownej pomocy. Wspiera nas swoim profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem.
Oferujemy kursy na operatora wózka jezdniowego, w trosce o komfort naszych kursantów i podniesienia prestiżu szkolenia odbywają się na nowym wózku Jungheinrich TFG 316 zasilanym gazem. Oferujemy również pomoc w uczestniczeniu w kursie na operatorów koparko-ładowarki. Kurs odbywa się w Olsztyńskim Centrum Kształcenia na koparko-ładowarce JCB 4CX. Nasi kursanci uczą się więc na ekskluzywnych sprzętach, w warunkach nie oferowanych nigdzie indziej.

Celem naszym jest podnoszenie jakości i rozszerzanie oferty świadczonych kursów oraz szkoleń. Chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić do korzystania z naszych usług, życząc zadowolenia ze współpracy i pełnej satysfakcji z jakości przez nas oferowanej. Powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.
Ostrołęckie Centrum Kształcenia Kierowców

Ostrołęckie Centrum Kształcenia Kierowców

  • Najnowocześniejsze pomoce i materiały dydaktyczne, animacje i programy multimedialne zapewniają właściwy poziom nauczania i ułatwiają zrozumienie treści wykładów
  • Kursy dostosowane do potrzeb klientów
  • Szkolenia prowadzone przez doświadczonych instruktorów z odpowiednimi kompetencjami
  • Kursant może wybierać sobie instruktora, a nawet zmienić go na innego w trakcie trwania kursu

Zaświadczenia

Zaświadczenie o wpisaniu do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia o transporcie drogowym.
Zaświadczenie o wpisaniu do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii – A, B, C, D, BE, CE.
Zaświadczenie potwierdzające wpis przedsiębiorcy do rejestru przedsiębiorców.

Zaświadczenie o wpisaniu do rejestru instytucji szkoleniowych..